پیام فرستادن
چین کیسه های بسته بندی قهوه سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Nana Liang

WhatsApp : +8613500113280

Free call
خط تولید

امکانات تولیدی کاملا یکپارچه و مدرن با مدیریت رتبه برتر ضامن تولید محصولات با رتبه برتر می باشد.شرکت ما دارای دستگاه چاپ گراور با سرعت بالا با کنترل کامپیوتری است که سرعت چاپ آن می تواند به بیش از 300 میلی متر برسد و یک تیم تولید حرفه ای با فنی قوی برای تولید انواع کیسه و ساختار مواد مختلف محصول.

 

ماشین کامپوزیت بدون حلال با سرعت بالا
لمینت NORDMECCANCA soventess معرفی شده از ایتالیا یک دستگاه کامپوزیت با کامپوزیت چند لایه با استفاده از چسب بدون مایع است.به دلیل وجود پسماندهای بدون حلال، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست، به طور گسترده در غذا و دارو و نیازهای روزانه و سایر صنایع استفاده می شود.

 

کارگاه تصفیه
کارگاه تصفیه کاملاً مطابق با استانداردهای بین المللی تولید بسته بندی دارو است تا با محیط بهداشتی درجه یک برای اطمینان از تولید بسته بندی عالی داروها اجرا شود.

 

 

بدون حلال با سرعت بالا
ماشین کامپوزیت

لمینت NORDMECCANCA soventess معرفی شده از ایتالیا یک دستگاه کامپوزیت با کامپوزیت چند لایه با استفاده از چسب بدون مایع است.به دلیل وجود پسماندهای بدون حلال، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست، به طور گسترده در غذا و دارو و نیازهای روزانه و سایر صنایع استفاده می شود.

OEM / ODM

از همه پروژه های OEM/ODM استقبال می کند

ما تجربه، توانایی و منابع تحقیق و توسعه را داریم تا هر ادغام OEM/OEM را به موفقیتی درخشان تبدیل کنیم!Changxing Pack یک سازنده چینی بسیار همه کاره است که می تواند مفاهیم و ایده های شما را در راه حل های چاپ و بسته بندی بیاورد.ما با افراد و شرکت ها در تمام مراحل طراحی و ساخت، از مفهوم تا پایان کار، در تلاشی بسیار متمرکز برای ارائه محصولات و خدمات در سطح صنعت به شما کار می کنیم.

هنگامی که مشتری اطلاعات مفهومی و مشخصات دقیق را در اختیار ما قرار داد، قبل از شروع پروژه، کل هزینه طراحی، نمونه سازی اولیه و هزینه تخمینی هر واحد را به آنها اطلاع خواهیم داد.Changxing Pack تا زمانی که مشتریان راضی شوند و تمام الزامات طراحی اصلی برآورده شوند، با مشتریان کار خواهد کرد و محصول دقیقا مطابق انتظارات مشتریان عمل می کند.

Changxing Pack یک شرکت دارای گواهی ISO9001 و BRC است.ما استانداردهای کیفیت سختگیرانه ای را در فرآیندهای تولید خود حفظ می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که محصولات در هر مرحله از تولید از طریق بررسی های دقیق کیفیت انجام می شوند.

 

Guangdong Changxing Printing Service Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

تحقیق و توسعه

تیم ما بیش از 30 سال تجربه در تحقیق و توسعه فناوری های جدید برای ادغام با محصولات نوآورانه و جدید دارد.

 

ما در استفاده از یک فناوری پیچیده جدید متخصص هستیم، که ممکن است به عنوان یک مفهوم مبتنی بر علم، پایان نامه دکتری دانشگاه یا یک مقاله سفید شروع شود و آن را به یک طرح قابل اجرا تبدیل کند که می تواند در یک محصول تجاری گنجانده شود.

 

هنگامی که فناوری‌ها آماده شدند، می‌توانیم قابلیت‌های مهندسی الکترونیک، مکانیک و نرم‌افزار خود را برای طراحی یک محصول تجاری تکمیل‌شده و آماده برای عرضه به بازار به کار ببریم.

 

تیم ما طیف گسترده‌ای از تجربه در صنایع مختلف و رشته‌های مهندسی دارد که با هم ترکیب می‌کنیم تا یک رویکرد یکپارچه برای توسعه یک طرح تحقیق و توسعه بهینه اتخاذ کنیم.ما همچنین توانایی بسیار بیشتری نسبت به خود تیم داریم.ما شبکه خود را در صورت لزوم گسترش می‌دهیم تا کارشناسان موضوعی از دانشگاه‌ها و صنعت را شامل شود و عوامل موفقیت را در پروژه‌های توسعه فناوری پیچیده به حداکثر برسانیم.

 

نمونه هایی از برخی از کارهای تحقیقاتی قبلی ما در زیر ارائه شده است.با این حال، ما کارهای بیشتری نیز انجام داده ایم.لطفا برای بحث در مورد پروژه خود با ما تماس بگیرید.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما